Şrift ölçüsü:
A+
A
A-
Kr
05 Dekabr 2017

Dünya çempionatının təqvimi

2018-ci ilin dünya futbol çempionatının təqvim bəlli olub. Çempionat iyunun 14-dən iyulun 15-dək Rusiyanın Moskva, Sankt-Peterburq, Kazan, Soçi, Nijni Novqorod, Samara, Volqoqrad, Yekaterinburq, Rostov, Kalininqrad və Saransk şəhərlərində keçiriləcək:

A qrupu

14 iyun

19:00 Rusiya – Səudiyyə Ərəbistanı

15 iyun

16:00 Misir – Uruqvay

19 iyun

22:00 Rusiya – Misir

20 iyun

19:00 Uruqvay – Səudiyyə Ərəbistanı

25 iyun

18:00 Uruqvay – Rusiya

18:00 Səudiyyə Ərəbistanı – Misir

B qrupu

15 iyun

19:00 Mərakeş – İran

22:00 Portuqaliya – İspaniya

20 iyun

16:00 Portuqaliya – Mərakeş

22:00 İran – İspaniya

25 iyun

22:00 İran – Portuqaliya

22:00 İspaniya – Mərakeş

C qrupu

16 iyun

14:00 Fransa – Avstraliya

20:00 Peru – Danimarka

21 iyun

19:00 Fransa – Peru

16:00 Danimarka – Avstraliya

26 iyun

18:00 Danimarka – Fransa

18:00 Avstraliya – Peru

D qrupu

16 iyun

17:00 Argentina – İslandiya

23:00 Xorvatiya – Nigeriya

21 iyun

22:00 Argentina – Xorvatiya

22 iyun

19:00 Nigeriya – İslandiya

26 iyun

22:00 Nigeriya – Argentina

22:00 İslandiya – Xorvatiya

E qrupu

17 iyun

16:00 Kosta Rika – Serbiya

22:00 Braziliya – İsveçrə

22 iyun

16:00 Braziliya – Kosta Rika

22:00 Serbiya – İsveçrə

27 iyun

22:00 Serbiya – Braziliya

22:00 İsveçrə – Kosta Rika

F qrupu

17 iyun

19:00 Almaniya – Meksika

18 iyun

16:00 İsveç- Cənubi Koreya

23 iyun

22:00 Almaniya – İsveç

19:00 Cənubi Koreya – Meksika

27 iyun

18:00 Cənubi Koreya – Almaniya

16:00 Meksika – İsveç

G qrupu

18 iyun

19:00 Belçika – Panama

22:00 Tunis – İngiltərə

23 iyun

16:00 Belçika – Tunis

24 iyun

16:00 İngiltərə – Panama

28 iyun

22:00 İngiltərə – Belçika

21:00 Panama – Tunis

H qrupu

19 iyun

19:00 Polşa – Seneqal

16:00 Kolumbiya – Yaponiya

24 iyun

19:00 Yaponiya – Seneqal

22:00 Polşa – Kolumbiya

28 iyun

18:00 Yaponiya – Polşa

18:00 Seneqal – Kolumbiya

1/8 final

30 iyun

18:00 1. 1C – 2D

22:00 2. 1A – 2B

1 iyul

18:00 3. 1B – 2A

22:00 4. 1D – 2C

2 iyul

18:00 5. 1E – 2F

22:00 6. 1G – 2H

3 iyul

18:00 7. 1F – 2E

22:00 8. 1H – 2G

1/4 final

6 iyul

18:00 1. Qalib 2 – Qalib 1

22:00 2. Qalib 5 – Qalib 6

7 iyul

18:00 3. Qalib 7 – Qalib 8

22:00 4. Qalib 3 – Qalib 4

Yarımfinal

10 iyul

22:00 Qalib 1 – Qalib 2

11 iyul

22:00 Qalib 4 – Qalib 3

Üçüncü yer uğrunda oyun

14 iyul

18:00

Final

15 iyul

19:00.


86 dəfə baxılıb
Loading ...
Nur-Az Xeber
11.12.17, 17:30
Avroliqada püşk atıldı