Şrift ölçüsü:
A+
A
A-
Kr
07 Noyabr 2019

Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 4-cü turuna yekun vurulur

Bu gün daha 23 oyun keçiriləcək.


Avropa Liqası

4-cü tur

A qrupu

21:55. APOEL (Kipr) – “Qarabağ” (Azərbaycan)

21:55. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Sevilya” (İspaniya)

1.

Sevilya

3

3

0

0

7:0

9

2.

Qarabağ

3

1

1

1

6:6

4

3.

Düdelanj

3

1

0

2

5:10

3

4.

APOEL

3

0

1

2

5:7

1




B qrupu

21:55. “Kopenhagen” (Danimarka) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna)

21:55. “Luqano” (İsveçrə) – “Malmö” (İsveç)

1.

Kopenhagen

3

1

2

0

3:2

5

2.

Dinamo

3

1

2

0

2:1

5

3.

Malmö

3

1

1

1

3:3

4

4.

Luqano

3

0

1

2

1:3

1



C qrupu

21:55. “Bazel” (İsveçrə) – “Xetafe” (İspaniya)

21:55. “Krasnodar” (Rusiya) – “Trabzonspor” (Türkiyə)

1.

Bazel

3

2

1

0

8:2

7

2.

Xetafe

3

2

0

1

3:2

6

3.

Krasnodar

3

1

0

2

3:7

3

4.

Trabzonspor

3

0

1

2

2:5

1




D qrupu

21:55. LASK (Avstriya) – PSV (Niderland)

21:55. “Rusenborq” (Norveç) – “Sportinq” (Portuqaliya)

1.

PSV

3

2

1

0

7:3

7

2.

Sportinq

3

2

0

1

5:4

6

3.

LASK

3

1

1

1

2:2

4

4.

Rusenborq

3

0

0

3

1:6

0




E qrupu

21:55. ÇFR (Kluj, Ruminiya) – “Renn” (Fransa)

21:55. “Latsio” (İtaliya) – “Seltik” (Şotlandiya)

1.

Seltik

3

2

1

0

5:2

7

2.

ÇFR

3

2

0

1

3:3

6

3.

Latsio

3

1

0

2

4:5

3

4.

Renn

3

0

1

2

2:4

1



F qrupu

21:55. “Standard” (Belçika) – “Ayntraxt” (Almaniya)

1.

Arsenal

3

3

0

0

10:2

9

2.

Ayntraxt

3

2

0

1

3:4

6

3.

Standard

3

1

0

2

3:6

3

4.

Vitoriya

3

0

0

3

2:6

0



G qrupu

00:00. “Feyenoord” (Niderland) – “Yanq Boyz” (İsveçrə)

00:00. “Reyncers” (Şotlandiya) – “Porto” (Portuqaliya)

1.

Yanq Boyz

3

2

0

1

5:3

6

2.

Reyncers

3

1

1

1

3:3

4

3.

Porto

3

1

1

1

3:4

4

4.

Feyenoord

3

1

0

2

2:3

3



H qrupu

00:00. “Espanyol” (İspaniya) – “Lüdoqorets” (Bolqarıstan)

00:00. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) – SSKA (Moskva, Rusiya)

1.

Espanyol

3

2

1

0

4:1

7

2.

Lüdoqorets

3

2

0

1

8:2

6

3.

Ferentsvaroş

3

1

1

1

2:4

4

4.

SSKA

3

0

0

3

1:8

0



İ qrupu

00:00. “Aleksandriya” (Ukrayna) – “Sent-Etyen” (Fransa)

00:00. “Volfsburq” (Almaniya) – “Gent” (Belçika)

1.

Volfsburq

3

1

2

0

6:4

5

2.

Gent

3

1

2

0

6:5

5

3.

Aleksandriya

3

0

2

1

3:5

2

4.

Sent-Etyen

3

0

2

1

4:5

2



J qrupu

00:00. “Borussiya” (Mönxenqladbax, Almaniya) – “Roma” (İtaliya)

00:00. “Volfsberq” (Avstriya) – “Başakşəhər” (Türkiyə)

1.

 Roma

3

1

2

0

6:2

5

2.

Başakşəhər

3

1

1

1

2:5

4

3.

Volfsberq

3

1

1

1

5:2

4

4.

Borussiya

3

0

2

1

2:6

2



K qrupu

00:00. “Braqa” (Portuqaliya) – “Beşiktaş” (Türkiyə)

00:00. “Vulverhempton” (İngiltərə) – “Slovan” (Slovakiya)

1.

Braqa

3

2

1

0

5:3

7

2.

Vulverhempton

3

2

0

1

3:2

6

3.

Slovan

3

1

1

1

7:6

4

4.

Beşiktaş

3

0

0

3

3:7

0



L qrupu

19:50. “Astana” (Qazaxıstan) – “AZ Alkmar” (Niderland)

00:00. “Mançester Yunayted” (İngiltərə) – “Partizan” (Serbiya)

 

1.

Mançester Yunayted

3

2

1

0

2:0

7

2.

AZ Alkmar

3

1

2

0

8:2

5

3.

Partizan

3

1

1

1

4:4

4

4.

Astana

3

0

0

3

1:9

0

 


76 dəfə baxılıb
Loading ...
Nur-Az Xeber
13.11.19, 09:20
AB Çindən daha pisdir!
Go to TOP