Şrift ölçüsü:
A+
A
A-
Kr
29 Noyabr 2019

Avropa Liqasında 5-ci tura yekun vurulub

Keçirilən qarşılaşmaların yekunun yekununda daha 5 komanda adını 1/16 finala yazdırıb. 



28 noyabr

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

5-ci tur

A qrupu

00:00. “Sevilya” (İspaniya) – “Qarabağ” (Azərbaycan) - 2:0
Qollar: Brayan Gil, 61, Dabbur, 90+2
Baş hakim: Məhəmməd Əl-Hakim
Sevilya, "Ramon Sançes Pisxuan" stadionu

00:00. “Düdelanj” (Lüksemburq) – APOEL (Kipr) - 0:2
Qollar: Matiç, 12-pen, Merkis, 43


1.

Sevilya

5

5

0

0

14:2

15

2.

APOEL

5

2

1

2

9:8

7

3.

Qarabağ

5

1

1

3

7:10

4

4.

Düdelanj

5

1

0

4

7:17

3




B qrupu

00:00. “Luqano” (İsveçrə) – “Kopenhagen” (Danimarka) - 0:1 

00:00. “Malmö” (İsveç) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - 4:3 

1.

Kopenhagen

5

2

3

0

5:3

9

2.

Malmö

5

2

2

1

7:6

8

3.

Dinamo Kiyev

5

1

3

1

6:6

6

4.

Luqano

5

0

2

3

1:4

2


C qrupu

19:50. “Krasnodar” (Rusiya) – “Bazel” (İsveçrə) - 1:0 

19:50. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Xetafe” (İspaniya) - 0:1 

1.

Bazel

5

3

1

1

10:4

10

2.

Xetafe

5

3

0

2

5:4

9

3.

Krasnodar

5

3

0

2

7:8

9

4.

Trabzonspor

5

0

1

4

3:9

1


D qrupu

00:00. “Rusenborq” (Norveç) – LASK (Avstriya) - 1:2 

00:00. “Sportinq” (Portuqaliya) – PSV (Niderland) - 4:0 

1.

Sportinq

5

4

0

1

11:4

12

2.

LASK

5

3

1

1

8:4

10

3.

PSV

5

2

1

2

8:11

7

4.

Rosenborq

5

0

0

5

2:10

0


E qrupu

00:00. “Latsio” (İtaliya) – ÇFR (Ruminiya) - 1:0 

00:00. “Seltik” (Şotlandiya) – “Renn” (Fransa) - 3:1 

1.

Seltik

5

4

1

0

10:4

13

2.

ÇFR

5

3

0

2

4:4

9

3.

Latsio

5

2

0

3

6:7

6

4.

Renn

5

0

1

4

3:8

1


F qrupu

00:00. “Vitoriya” (Portuqaliya) – “Standard” (Belçika) - 1:1 

00:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Ayntraxt” (Almaniya) - 1:2 

1.

Arsenal

5

3

1

1

12:5

10

">      

2.

Ayntraxt

5

3

0

2

6:7

9

      

3.

Standard

5

2

1

2

6:8

7

      

4.

Vitoriya

5

0

2

3

4:8

2



G qrupu

21:55. “Feyenoord” (Niderland) – “Reyncers” (Şotlandiya) - 2:2

21:55. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Porto” (Portuqaliya) - 1:2 


1.

Reyncers

5

2

2

1

7:5

8

2.

Portu

5

2

1

2

5:7

7

3.

Yanq Boyz

5

2

1

2

7:6

7

4.

Feyenoord

5

1

2

2

5:6

5



H qrupu

21:55. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) – “Espanyol” (İspaniya) - 2:2 

21:55. SSKA (Moskva, Rusiya) – “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) - 1:1 

1.

Espanyol

5

3

2

0

12:3

11

2.

Ludoqorets

5

2

1

2

9:9

7

3.

Ferentsvaroş

5

1

3

1

4:6

6

4.

SSKA Moskva

5

0

2

3

2:9

2


İ qrupu

21:55. “Aleksandriya” (Ukrayna) – “Volfsburq” (Almaniya) - 0:1 

21:55. “Sent-Etyen” (Fransa) – “Gent” (Belçika) - 0:0 

1.

Gent

5

2

3

0

9:6

9

2.

Volfsburq

5

2

2

1

8:7

8

3.

Sent-Etyen

5

0

4

1

6:7

4

4.

Aleksandriya

5

0

3

2

5:8

3



J qrupu

21:55. “Volfsberq” (Avstriya) – “Borussiya” (Mönxenqladbax, Almaniya) - 0:1 

21:55. “Başakşəhər” (Türkiyə) – “Roma” (İtaliya) - 0:3 

1.

Borussiya Münhenqladbax

5

2

2

1

5:7

8

2.

 Roma

5

2

2

1

10:4

8

3.

Başakşəhər

5

2

1

2

5:8

7

4.

Volfsberqer

5

1

1

3

5:6

4



K qrupu

21:55. “Braqa” (Portuqaliya) – “Vulverhempton” (İngiltərə) - 3:3

21:55. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) - 2:1

1.

Braqa

5

3

2

0

11:7

11

2.

Volverhempton

5

3

1

1

7:5

10

3.

Slovan Bratislava

5

1

1

3

8:9

4

4.

Beşiktaş

5

1

0

4

6:11

3


L qrupu

19:50. “Astana” (Qazaxıstan) – “Mançester Yunayted” (İngiltərə) - 2:1

21:55. “AZ Alkmar” (Niderland) – “Partizan” (Serbiya) - 2:2 

1.

Mançester Yunayted

5

3

1

1

6:2

10

2.

AZ Alkmaar

5

2

3

0

15:4

9

3.

Partizan

5

1

2

2

6:9

5

4.

Astana

5

1

0

4

3:15

3





88 dəfə baxılıb
Loading ...
Nur-Az Xeber
07.12.19, 16:38
Morales Kubaya getdi
07.12.19, 09:07
Nar haqda bilmədiklərimiz
Go to TOP