Şrift ölçüsü:
A+
A
A-
Kr
03 Oktyabr 2014

Avropa Liqasında II turun oyunları keçirilib

Qitənin ikinci dərəcəli klub turnirində mübarizəni davam etdirən yeganə təmsilçimiz “Qarabağ”ın da meydana çıxdığı gün azarkeşlər bir çox maraqlı oyun izləyə biliblər.

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

II tur

2 oktyabr (cümə axşamı)

 

A qrupu

“Sürix” – “Borussiya” - 1:1

Qollar: Frank Etoundi, 23 - Havard Nordtveit, 26

 

“Vilyarreal” – “Apollon” - 4:0

Qollar: Cerard Moreno, 9, Xavyer Espinosa Qonzalez, 44, 51, Cerard Moreno, 82 

 

 

Vilyarreal

2

4

Apollon

2

3

Borussiya

2

2

Sürix

2

0

 

 

B qrupu

“Torino” – “Kopenhagen” - 1:0

Qol: Fabio Qualyarella, 90

 

HİK – Brügge - 0:3

Qollar: Lior Rafaelov, 19-avtoqol, Tom de Sutter, 70, Felipe Qodoz, 78

 

 

 

Brügge

2

4

Torino

2

4

Kopenhagen

2

3

HİK

2

0

 

 

C qrupu

“Tottenhem” – “Beşiktaş” - 1:1

Qollar: Hari Keyn, 27 - Demba Ba, 89-pen

 

“Asteras” – “Partizan” - 2:0

Qollar: Fernando Usero, 22, Fasundo Parra, 52

 

 

Asteras

2

4

Tottenhem

2

2

Beşiktaş

2

2

Partizan

1

1

 

 

 

D qrupu

“Seltik” – “Dinamo” Z - 1:0

Qol: Kris Kommons, 6

 

"Astra” – “Zalsburq” - 1:2

Qollar: Takayuki Seto, 15 - Kevin Kampl, 36, Conatan Soriano, 42

 

 

Zalsburq

2

4

Seltik

2

4

Dinamo Z

1

3

Astra

1

0

 

 

E qrupu

“Dinamo” M - PSV - 1:0

Qol: Yuri Jirkov, 90

 

“Estoril” – “Panatinaikos” - 2:0

Qollar: Kleber, 52, Dieqo Amado, 66

 

 

Dinamo M

2

6

Estoril

2

3

PSV

1

3

Panatinaikos

1

0

 

 

 

G qrupu

“Feyenoord” – “Standard” - 2:1

Qollar: Sven van Beek, 48, Elvis Manu, 84 - Conatan Viera, 65 

 

 

“Riyeka” – “Sevilya” - 2:2

Qollar: Andrey Kramarik, 52-pen, İaqo Aspas, 26 - Zoran Kvrziç, 68, Stefan Mbia, 90

 

 

 

Sevilya

2

4

Standard

2

3

Feyenoord

2

3

Riyeka

2

1

 

 

H qrupu

“Krasnodar” – “Everton” - 1:1

Qollar: Ari, 43 - Eto'o, 82

 

“Volfsburq” – “Lill” - 1:1

Qollar: Kevin de Bruyne, 82 - Divok Orici, 77-pen

 

 

Everton

2

4

Lill

2

2

Krasnodar

2

2

Volfsburq

2

1

 

 

İ qrupu

“Slovan” – “Napoli” - 0:2

Qollar: Marek Hamşik, 35, Qonzalo İquain, 74

 

“Sparta” – “Yonq Boyz” - 3:1

Qollar: Lukas Vaça, 27, David Lafata, 28, David Lafata, 85 - Qillaume Hoarau, 52 

 

Napoli

2

6

Yanq Boyz

2

3

Sparta

2

3

Slovan

2

0

 

 

J qrupu

“Olborq” – “Riu Ave” - 1:0

Qol: Niklas Helenius, 46 

 

“Dinamo” K – “Styaua” - 3:1

Qollar: Andrey Yarmolenko, 40, Artem Kravets, 66, Lukaz Teodorzuk, 90 - Raul Rusesku, 89 

 

 

 

Dinamo K

2

6

Styaua

2

3

Olborq

2

3

Riu Ave

1

0

 

 

 

K qrupu

“Dinamo” M – “Fiorentina” - 0:3

Qollar: Alberto Akvilani, 33, Josip İliçiç, 61, Federiko Bernardeşi, 67

 

“Genqam” – PAOK - 2:0

Qollar: Sulvan Marvoks

 

 

 

Fiorentina

2

6

PAOK

2

3

Genqam

2

3

Dinamo M

2

0

 

 

L qrupu

“Lokeren” – “Metallist” - 1:0

Qol: Nil de Pauv, 74

 

“Trabzonspor” – “Legiya”  - 0:1

Qol: Mixal Kuçarzuk, 16

 

 

Legiya

2

6

Lokeren

2

3

Trabzonspor

2

3

Metallist

1

0

 


892 dəfə baxılıb
Loading ...
Nur-Az Xeber