Şrift ölçüsü:
A+
A
A-
Kr
10 İyun 2014

DÇ-2014: Oyunların başlama saatı

Braziliyada start götürəcək dünya çempionatının təqvimi. Oyunların əksəriyyəti Bakı vaxti ilə gecə saatlarında keçiriləcək.

12 iyun
01:00: Braziliya – Xorvatiya (A)

13 iyun
21:00: Meksika – Kamerun (A)
00:00: İspaniya – Hollandiya (B)
03:00: Çili – Avstraliya (B)

14 iyun
21:00: Kolumbiya – Yunanıstan (C)
00:00: Uruqvay – Kosta-Rika (D)
03:00: İngiltərə – İtaliya (D)
06:00: Fil Dişi Sahili – Yaponiya (C)

15 iyun
21:00: İsveçrə – Ekvador (E)
00:00: Fransa – Honduras (E)
03:00: Argentina – Bosniya (F)

16 iyun
21:00: Almaniya – Portuqaliya (G)
00:00: İran – Nigeriya (F)
03:00: Qana – ABŞ (G)

17 iyun
21:00: Belçika – Əlcəzair (H)
00:00: Braziliya – Meksika (A)
03:00: Rusiya – Cənubi Koreya (H)

18 iyun
21:00: Avstraliya – Hollandiya (B)
00:00: İspaniya – Çili (B)
03:00: Kamerun – Xorvatiya (A)

19 iyun
21:00: Kolumbiya – Fil Dişi Sahili (C)
00:00: Uruqvay – İngiltərə (D)
03:00: Yaponiya – Yunanıstan (C)

20 iyun
21:00: İtaliya – Kosta Rika (D)
00:00: İsveçrə – Fransa (E)
03:00: Honduras – Ekvador (E)

21 iyun
21:00: Argentina – İran (F)
00:00: Almaniya – Qana (G)
03:00: Nigeriya – Bosniya (F)

22 iyun
21:00: Belçika – Rusiya (H)
00:00: Cənubi Koreya – Əlcəzair (H)
03:00: ABŞ – Portuqaliya (G)

23 iyun
21:00: Avstraliya – İspaniya (B)
21:00: Hollandiya – Çili (B)
01:00: Kamerun – Braziliya (A)
01:00: Xorvatiya – Meksika (A)

24 iyun
21:00: İtaliya – Uruqvay (D)
21:00: Kosta Rika – İngiltərə (D)
01:00: Yaponiya – Kolumbiya (C)
01:00: Yunanıstan – Fil Dişi Sahili (C)

25 iyun
21:00: Nigeriya – Argentina (F)
21:00: Bosniya – İran (F)
01:00: Honduras – İsveçrə (E)
01:00: Ekvador – Fransa (E)

26 iyun
21:00: ABŞ – Almaniya (G)
21:00: Portuqaliya – Qana (G)
01:00: Cənubi Koreya – Belçika (H)
01:00: Əlcəzair – Rusiya (H)

27 iyun
1/8 final

1) 28 iyun: 1 A – 2 B (21:00)
2) 28 iyun: 1 C – 2 D (01:00)

3) 29 iyun: 1 B – 2 A (21:00)
4) 29 iyun: 1 D – 2 C (01:00)

5) 30 iyun: 1 E – 2 F (21:00)
6) 30 iyun: 1 G – 2 H (01:00)

7) 1 iyul: 1 F – 2 E (21:00)
8) 1 iyul: 1 H – 2 G (01:00)

1/4 final
a) 4 iyul: 5 – 6 (21:00)
b) 4 iyul: 1 – 2 (01:00)

c) 5 iyul: 7 – 8 (21:00)
d) 5 iyul: 3 – 4 (01:00)

1/2 final
9 iyul: b – a (01:00)
9 iyul: d – c (01:00)

12 iyul: 3-cü yer uğrunda oyun (01:00)

13 iyul: Final (00:00).
1512 dəfə baxılıb
Loading ...
Nur-Az Xeber
06.12.16, 11:00
Mosulda uğurlu əməliyyat
06.12.16, 09:10
40 dərdin dərmanı