Шрифт өлчүсү:
А+
А
А-
04 Октјабр 2019

Авропа Лигасынын груп мәрһәләсиндә 2-ҹи турун ојунлары кечирилиб

12 групда 24 гаршылашма олуб.

3 октјабр

Авропа Лигасы

2-ҹи тур

А групу

23:00. “Севилја” (Испанија) – АПОЕЛ (Кипр) - 1:0

23:00. “Дүделанж” (Лүксембург) – “Гарабағ” (Азәрбајҹан) - 1:4 



1.

Севилја

2

2

0

0

4:0

6

2.

Гарабағ

2

1

0

1

4:4

3

3.

Дүделанж

2

1

0

1

5:7

3

4.

АПОЕЛ

2

0

0

2

3:5

0



Б групу

23:00. “Малмө” (Исвеч) – “Копенһаҝен” (Данимарка) - 1:1 

23:00. “Лугано” (Исвечрә) – “Динамо” (Кијев, Украјна) - 0:0 

1.

Копенһаҝен

2

1

1

0

2:1

4

2.

Динамо Кијев

2

1

1

0

1:0

4

3.

Малмө

2

0

1

1

1:2

1

4.

Лугано

2

0

1

1

0:1

1



Ҹ групу

23:00. “Трабзонспор” (Түркијә) – “Базел” (Исвечрә) - 2:2 

23:00. “Краснодар” (Русија) – “Хетафе” (Испанија) - 1:2 

1.

Һетафе

2

2

0

0

3:1

6

2.

Базел

2

1

1

0

7:2

4

3.

Трабзонспор

2

0

1

1

2:3

1

4.

Краснодар

2

0

0

2

1:7

0


Д групу

23:00. “Спортинг” (Португалија) – ЛАСК (Австрија) - 2:1 

23:00. “Русенборг” (Норвеч) – ПСВ (Һолландија) - 1:4 

1.

ПСВ

2

2

0

0

7:3

6

2.

Спортинг

2

1

0

1

4:4

3

3.

ЛАСК

2

1

0

1

2:2

3

4.

Росенборг

2

0

0

2

1:5

0


Е групу

23:00. “Селтик” (Шотландија) – ЧФР (Клуж, Руминија) - 2:0 

23:00. “Латсио” (Италија) – “Ренн” (Франса) - 2:1


1.

Селтик

2

1

1

0

3:1

4

2.

ЧФР

2

1

0

1

2:3

3

3.

Латсио

2

1

0

1

3:3

3

4.

Ренн

2

0

1

1

2:3

1


Ф групу

23:00. “Арсенал” (Инҝилтәрә) – “Стандард” (Белчика) - 4:0 

23:00. “Виторија” (Португалија) – “Ајнтрахт” (Алманија) - 0:1 

Форм

 

1.

Арсенал

2

2

0

0

7:0

6

2.

Стандард

2

1

0

1

2:4

3

3.

Ајнтрахт Франкфурт

2

1

0

1

1:3

3

4.

Виторија

2

0

0

2

0:3

0



Ҝ групу

20:55. “Јанг Бојз” (Исвечрә) – “Рејнҹерс” (Шотландија) - 2:1 

20:55. “Фејеноорд” (Һолландија) – “Порто” (Португалија) - 2:0 

1.

Фејеноорд

2

1

0

1

2:1

3

2.

Јанг Бојз

2

1

0

1

3:3

3

3.

Рејнҹерс

2

1

0

1

2:2

3

4.

Порту

2

1

0

1

2:3

3


Һ групу

20:55. ССКА (Москва, Русија) – “Еспанјол” (Испанија) - 0:2 

20:55. “Ферентсварош” (Маҹарыстан) – “Лудогоретс” (Болгарыстан) - 0:3 

1.

Лудогоретс

2

2

0

0

8:1

6

2.

Еспанјол

2

1

1

0

3:1

4

3.

Ферентсварош

2

0

1

1

1:4

1

4.

ССКА

2

0

0

2

1:7

0


И групу

20:55. “Сент-Етјен” (Франса) – “Волфсбург” (Алманија) - 1:1 

20:55. “Александрија” (Украјна) – “Ҝент” (Белчика) - 1:1 

1.

Волфсбург

2

1

1

0

4:2

4

2.

Ҝент

2

1

1

0

4:3

4

3.

Сент-Етјен

2

0

1

1

3:4

1

4.

Александрија

2

0

1

1

2:4

1



Ж групу

20:55. “Башакшәһәр” (Түркијә) – “Боруссија” (Мөншенгладбах, Алманија) - 1:1 

20:55. “Волфсберг” (Австрија) – “Рома” (Италија) - 1:1 

1.

 Рома

2

1

1

0

5:1

4

2.

Волфсберг

2

1

1

0

5:1

4

3.

Боруссија Мүнһенгладбах

2

0

1

1

1:5

1

4.

Башакшәһәр

2

0

1

1

1:5

1


К групу

20:55. “Бешикташ” (Түркијә) – “Вулверһемптон” (Инҝилтәрә) - 0:1 

20:55. “Брага” (Португалија) – “Слован” (Братислава, Словакија) - 2:2
 

1.

Слован Братислава

2

1

1

0

6:4

4

2.

Брага

2

1

1

0

3:2

4

3.

Волверһемптон

2

1

0

1

1:1

3

4.

Бешикташ

2

0

0

2

2:5

0


Л групу

18:50. “Астана” (Газахыстан) – “Партизан” (Сербија) - 1:2 

20:55. “АЗ Алкмар” (Һолландија) – “Манчестер Јунајтед” (Инҝилтәрә) - 0:0

1.

Партизан

2

1

1

0

4:3

4

2.

Манчестер Јунајтед

2

1

1

0

1:0

4

3.

АЗ Алкмаар

2

0

2

0

2:2

2

4.

ФҸ Астана

2

0

0

2

1:3

0


 
104 дәфә бахылыб
Лоадинҝ ...
Nur-Az Xeber
Go to TOP