Шрифт өлчүсү:
А+
А
А-
07 Нојабр 2019

Авропа Лигасында груп мәрһәләсинин 4-ҹү туруна јекун вурулур

Бу ҝүн даһа 23 ојун кечириләҹәк.


Авропа Лигасы

4-ҹү тур

А групу

21:55. АПОЕЛ (Кипр) – “Гарабағ” (Азәрбајҹан)

21:55. “Дүделанж” (Лүксембург) – “Севилја” (Испанија)

1.

Севилја

3

3

0

0

7:0

9

2.

Гарабағ

3

1

1

1

6:6

4

3.

Дүделанж

3

1

0

2

5:10

3

4.

АПОЕЛ

3

0

1

2

5:7

1




Б групу

21:55. “Копенһаҝен” (Данимарка) – “Динамо” (Кијев, Украјна)

21:55. “Лугано” (Исвечрә) – “Малмө” (Исвеч)

1.

Копенһаҝен

3

1

2

0

3:2

5

2.

Динамо

3

1

2

0

2:1

5

3.

Малмө

3

1

1

1

3:3

4

4.

Лугано

3

0

1

2

1:3

1



Ҹ групу

21:55. “Базел” (Исвечрә) – “Хетафе” (Испанија)

21:55. “Краснодар” (Русија) – “Трабзонспор” (Түркијә)

1.

Базел

3

2

1

0

8:2

7

2.

Хетафе

3

2

0

1

3:2

6

3.

Краснодар

3

1

0

2

3:7

3

4.

Трабзонспор

3

0

1

2

2:5

1




Д групу

21:55. ЛАСК (Австрија) – ПСВ (Нидерланд)

21:55. “Русенборг” (Норвеч) – “Спортинг” (Португалија)

1.

ПСВ

3

2

1

0

7:3

7

2.

Спортинг

3

2

0

1

5:4

6

3.

ЛАСК

3

1

1

1

2:2

4

4.

Русенборг

3

0

0

3

1:6

0




Е групу

21:55. ЧФР (Клуж, Руминија) – “Ренн” (Франса)

21:55. “Латсио” (Италија) – “Селтик” (Шотландија)

1.

Селтик

3

2

1

0

5:2

7

2.

ЧФР

3

2

0

1

3:3

6

3.

Латсио

3

1

0

2

4:5

3

4.

Ренн

3

0

1

2

2:4

1



Ф групу

21:55. “Стандард” (Белчика) – “Ајнтрахт” (Алманија)

1.

Арсенал

3

3

0

0

10:2

9

2.

Ајнтрахт

3

2

0

1

3:4

6

3.

Стандард

3

1

0

2

3:6

3

4.

Виторија

3

0

0

3

2:6

0



Ҝ групу

00:00. “Фејеноорд” (Нидерланд) – “Јанг Бојз” (Исвечрә)

00:00. “Рејнҹерс” (Шотландија) – “Порто” (Португалија)

1.

Јанг Бојз

3

2

0

1

5:3

6

2.

Рејнҹерс

3

1

1

1

3:3

4

3.

Порто

3

1

1

1

3:4

4

4.

Фејеноорд

3

1

0

2

2:3

3



Һ групу

00:00. “Еспанјол” (Испанија) – “Лүдогоретс” (Болгарыстан)

00:00. “Ферентсварош” (Маҹарыстан) – ССКА (Москва, Русија)

1.

Еспанјол

3

2

1

0

4:1

7

2.

Лүдогоретс

3

2

0

1

8:2

6

3.

Ферентсварош

3

1

1

1

2:4

4

4.

ССКА

3

0

0

3

1:8

0



И групу

00:00. “Александрија” (Украјна) – “Сент-Етјен” (Франса)

00:00. “Волфсбург” (Алманија) – “Ҝент” (Белчика)

1.

Волфсбург

3

1

2

0

6:4

5

2.

Ҝент

3

1

2

0

6:5

5

3.

Александрија

3

0

2

1

3:5

2

4.

Сент-Етјен

3

0

2

1

4:5

2



Ж групу

00:00. “Боруссија” (Мөнхенгладбах, Алманија) – “Рома” (Италија)

00:00. “Волфсберг” (Австрија) – “Башакшәһәр” (Түркијә)

1.

 Рома

3

1

2

0

6:2

5

2.

Башакшәһәр

3

1

1

1

2:5

4

3.

Волфсберг

3

1

1

1

5:2

4

4.

Боруссија

3

0

2

1

2:6

2



К групу

00:00. “Брага” (Португалија) – “Бешикташ” (Түркијә)

00:00. “Вулверһемптон” (Инҝилтәрә) – “Слован” (Словакија)

1.

Брага

3

2

1

0

5:3

7

2.

Вулверһемптон

3

2

0

1

3:2

6

3.

Слован

3

1

1

1

7:6

4

4.

Бешикташ

3

0

0

3

3:7

0



Л групу

19:50. “Астана” (Газахыстан) – “АЗ Алкмар” (Нидерланд)

00:00. “Манчестер Јунајтед” (Инҝилтәрә) – “Партизан” (Сербија)

 

1.

Манчестер Јунајтед

3

2

1

0

2:0

7

2.

АЗ Алкмар

3

1

2

0

8:2

5

3.

Партизан

3

1

1

1

4:4

4

4.

Астана

3

0

0

3

1:9

0

 
68 дәфә бахылыб
Лоадинҝ ...
Nur-Az Xeber
Go to TOP